O nás

Profesionální CBCT zobrazovací centra

Kvalitní diagnostika

Díky znalosti potřeb stomatologů, implantologů, endodontistů, parodontologů umíme poskytnout hodnotná dagnostická data pacientů pořízená na nejmodernějších CBCT přístrojích značky NewTom.

Síť pracovišť

Vytvořili jsme síť specializovaných pracovišť poskytujících profesionální diagnostické služby ve městech Praha, Brno a Zlín. Díky spolupráci se společností CAMOSCI - Imaging Innovation poskytujeme našim zákazníkům i specializovanou podporu pro řízenou implantologii s následnou výrobou chirurgických šablon vyrobených pomocí 3D tisku.

Služby

Služba lékařům a pacientům v podobě poskytování CBCT snímků nejvyšší diagnostické hodnoty v přehledné a čitelné podobě je našim hlavním posláním. Současně se službami radiologického centra poskytujeme komplexní podporu řízené implantologii, od chirurgických sad přes výrobu šablon pro proteticky řízenou "guided" implantologii.

ZPRACOVÁNÍ CBCT VYŠETŘENÍ

CBCT snímky pořizujeme pomocí nejmodernějšího přístroje NewTom VGi Evo. Výsledná data zpracováváme dvěma způsoby:

I. Viewer vč. Studie

CBCT vyšetření dle indikace v prohlížeči na disku DVD. V tomto případě obsluha po vyšetření zpracuje hrubá data do podoby tzv. Studie. V jednotlivých záložkách softwaru budou připraveny řezy a snímky přehledně dle indikace lékaře. Data budou následně vypálena na disk společně se softwarem NNT viewer a připravena k doručení indikujícímu lékaři. (Pokud ordinace používá vlastní 3D zobrazovací software, data distribuujeme ve formátu DICOM.)

II. Viewer vč. Studie + TISKOVÝ REPORT (pdf)

Report představuje nejpřehlednější formu výstupu z CBCT vyšetření. Obsluha po vyšetření zpracuje hrubá data do podoby Studie, ze které následně vybere řezy s největší vypovídací hodnotou a ty přehledně seřadí do výsledného Reportu formátu A4. Výsledné reporty následně tiskne, rozsah cca 3xA4. Indikujícímu lékaři se tak kromě kompletních dat v elektronické podobě (hrubá data, studie, pdf report) dostává i nejpřehlednější tisková podoba Reportu.

DISTRIBUCE SNÍMKŮ

Snímky po vyšetření zpracujeme a připravíme k odeslání zpravidla do 24h. Vyšetření získáte v podobě DVD disku vloženého do složky NAVIHELP, pokud objednáváte Report, budou přiloženy vytisknuté reporty. Snímky předáváme pacientovi, osobně lékaři nebo zasíláme poštou/kurýrem. Jednotlivé možnosti jsou uvedeny na Žádance, kde si každý indikující lékař určí způsob a možnosti dle jeho preferencí. (viz Žádanka RTG vyšetření v sekci ke stažení).

CENA A ZPŮSOB PLATBY

Ceník vyšetření Vám zašleme na vyžádání, vybrané vyšetření jsou uvedeny v sekci Ceník. Platbu za snímek fakturujeme hromadně jeden krát měsíčně indikujícímu lékaři/pracovišti. Na pracovišti v Praze (Navihelp - Smíchov) je možné přijímat platby v hotovosti přímo od pacientů.

CBCT VYŠETŘENÍ A PLÁNOVÁNÍ IMPLANTÁTŮ

V případě zájmu můžete využít systému komplexní podpory pro řízenou implantologii. Od pořízení CBCT skenu, intraorálního skenu pacienta (nebo skenu modelu pacienta) po plánování implantátů a výrobu chirurgické šablony je vše s plnou podporou v českém jazyce.

Další informace Vám ráda poskytne obsluha zobravacího centra Navihelp.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vybavení

NewTom VGi Evo / Praha, Zlín

Pro naše zobrazovací centra v Praze a Zlíně jsme si zvolili vybavení předního světového výrobce CBCT systémů. Jsme tedy schopni poskytnout velmi přesné a šetrné vyšetření. Přístroj NewTom VGi Evo má maximální FOV 24x19 cm, pro tohoto výrobce typickou kvalitu a navíc i technologii cineX, ketrá umožňuje pořizovat RTG video pohybu kloubů, polykání apod.

Ajat Art Plus / Zlín

Ve Zlíně máme kromě NewTom VGi Evo i dedikovaný OPG přístroj pro poskytování zákaldní diagnostické služby pro stomatology. Vysoká kvalita OPG snímků a široké možnosti zpracování dat poskytují lékařům nejvyšší dnes dostupnou úroveň kvality.

Implantologie

Komplexní podpora pro řízenou implantologii

Ve spolupráci se společností CAMOSCI - Imaging & Innovation poskytujeme komplexní podporu při řízené implantologii. Pokud chcete využít výhod implantace pomocí chirurgických šablon můžete navštívit stránku Navihelp - Implantologie.

Komplexní podpora pro navigovanou implantologii

Jsme připraveni Vám poskytnout k zapůjčení přístroj IRIS pro navigované zavádění implantátů. Ve spolupráci se společností CAMOSCI - Imaging & Innovation zajistíme předvedení prodej nebo zapůjčení systému pro navigovanou implantologii. Více informací na www.bone-gps.cz

Ke stažení

Navihelp - Zobrazovací centrum Smíchov

  Žádanka RTG vyšetření

Navihelp - Zobrazovací centrum Zlín

  Žádanka RTG vyšetření

Navihelp - Ukázkový report

  Ukázkový report 1

  Ukázkový report 2

  Ukázkový report 3

Ceník vybraných CBCT vyšetření

FOV Viewer vč. Studie nebo DICOM Viewer vč. Studie + TISKOVÝ REPORT
Vybraná oblast (kvadrant) 5 x 5 cm 900 Kč 1 200 Kč
Jedna čelist až 8 x 12 cm 1 300 Kč 1 600 Kč
Dvě čelisti až 15 x 12 cm 1 950 Kč 2 400 Kč
Celá lebka 24 x 19 cm 2 700 Kč 3 300 Kč

Kompletní popis vyšetření s ceníkem a službami Vám zašleme na vyžádání, další informace jsou k dispozici u obsluhy zobrazovacího centra:

Navihelp - Zobrazovací centrum Smíchov, s.r.o.

Telefon: 731 443 057
Email: smichov@navihelp.cz

Navihelp - Zobrazovací centrum Zlín, s.r.o.

Telefon: 731 443 056
Email: zlin@navihelp.cz

Kontakty

Navihelp - Zobrazovací centrum Smíchov

Zubatého 5 (vchod z ulice Štefánikova 43a)
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 731 443 057
Email: smichov@navihelp.cz

 podrobnosti

Navihelp - Zobrazovací centrum Prosek

Kytlická 758
190 00 Praha 9 - Prosek

Telefon: 211 222 530
Email: prosek@navihelp.cz

 podrobnosti

Navihelp - Zobrazovací centrum Zlín, s.r.o.

J.A. Bati 5645 (areál Svit 51. budova)
760 01 Zlín

Telefon: 731 443 056
Email: zlin@navihelp.cz

 podrobnosti

Navihelp ZC Smíchov

Profesionální zobrazovací centrum je provozováno společností Navihelp -Zobrazovací centrum Smíchov, s.r.o. a je vybaveno špičkovým CBCT systémem značky NewTom.

Poskytujeme celou škálu služeb od pořízení CBCT skenu pacientovi dle indikace, přes segmentaci a přípravu konkrétních řezů/pohledů až po vyhodnocení dat lékařem.

Služby jsou vyvinuty pro implantology, endodontisty, parodontology, ortodontisty, maxilofaciální chirurgy, ortognátní chirurgy a ORL specialisty.

V případě zájmu o spolupráci Vám poskytneme tištěné "žádanky", které Vám usnadní objednání 2D či 3D vyšetření.

Díky přímému propojení na systém komplexní podpory pro řízenou implantologii Navihelp zajistíme snadné plánování a výrobu šablon pro přesné závádění implantátů.

Kontakty

Zubatého 5
(vchod z ulice Štefánikova 43a)
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 731 443 057
Email: smichov@navihelp.cz

 Kontakty

Navihelp ZC Prosek

Podrobnosti připravujeme.

Kontakty

VKytlická 758
190 00 Praha 9 - Prosek

Telefon: 211 222 530
Email: prosek@navihelp.cz

 Kontakty

Navihelp ZC Zlín

V budově č. 51 bývalého areálu Svitu se nachází pracoviště společnosti Navihelp - Zobrazovací centrum Zlín, s.r.o., která poskytuje OPG a CBCT vyšetření. Zobrazovací centrum je vybaveno nejmoedrnější zobrazovací technikou NewTom. POskytované služby jsou na vysoké úrovni a jsme připraveni poskytnout lékařům služby na míru.

Služby jsou vyvinuty pro implantology, endodontisty, parodontology, ortodontisty, maxilofaciální chirurgy, ortognátní chirurgy a ORL specialisty.

V případě zájmu o spolupráci Vám poskytneme tištěné "žádanky", které Vám usnadní objednání 2D či 3D vyšetření.

Kontakty

J.A. Bati 5645
areál Svit 51. budova
760 01 Zlín

Telefon: 731 443 056
Email: zlin@navihelp.cz

 Kontakty